Medewerkers Training&Travel

Training&Travel werkt met een grote groep freelance instructeurs, reisleiders, teamtrainers en andere professionals. 

Deze ervaren medewerkers worden per project of reis ingezet al naar gelang benodigd is. Bijzonder is ook dat wij voor diverse bestemmingen ter plaatse Nederlandse medewerkers hebben die zeer goed bekend zijn met de regio en de taal perfect beheersen.

Jan│sales │marketing│ jan@trainingentravel.nl Nettie│backoffice│reisleiding│nettie@trainingentravel.nl Marian│backoffice│reisleiding│marian@trainingentravel.nl

 

 

Jan│sales│marketing                Nettie│backoffice│reisleiding    Marian│backoffice│reisleding 

jan@trainingentravel.nl             nettie@trainingentravel.nl        marian@trainingentravel.nl

 

Filomena│reisleiding│social media│filomena@trainingentravel.nl Lizzy│customer service│reisleding│lizzy@trainingentravel.nl Dianne│sales│backoffice│dianne@trainingentravel.nl

Filomena│reisleiding│so media    Lizzy│backoffice│reisleiding      Dianne│backoffice│sales 

filomena @trainingentravel.nl         lizzy@trainingentravel.nl       dianne@trainingentravel.nl